ציוד לשעת חירום | מיגונים מבית מפרם

ציוד לשעת חירום

מוצרים

ניסיון העבר בארץ ובעולם מוכיח שסכנות ומצבי חירום לרבות אך לא רק מלחמות, רעידות אדמה ועוד עלולים להתרחש ללא התרעה מוקדמת. היערכות מוקדמת מצמצמת במידה ניכרת את הנזק והפגיעה.

להבטחת הרציפות התפקודית וההמשכיות העסקית של מחלקות ועובדים במפעלכם העלולים למצוא עצמם מנותקים מקווי האספקה בזמן חירום, יש לדאוג ולספק צרכים חיוניים בסיסיים ובעיקר, מזון ומים.

לחליפין, הדבר נכון למוכנות האישית של כל פרט ומשפחה בארץ שידעה ארועי חרום מלחימה ועד פגעי טבע קשים ומפתיעים.
לראשונה בישראל ובייבוא בלעדי מספקת חברת "מפרם" מגוון ערכות הישרדות למצבי חירום, המותאמות לקהל הפרטי, המוסדי והצבאי ולשימושים שונים, בהתאם להמלצות גופי ההצלה והחירום בארץ ובעולם.

אורך חיי המדף של המזון והמים הוא 5 שנים ממועד הייצור, מוכן לאכילה, עמיד בטמפרטורות קיצוניות, תוכנן לשימוש מיידי בעת מצוקה וחרום, לא גורם לצמא ולא מייצר פסולת, כשר ובאישור משרד הבריאות.

ערכות המזון שלנו כוללות מארז בודד של 1,200 קלוריות ומארז כפול של 2,400 קלוריות )מחולקים לארוחות בוקר/צהריים/ערב ( ובנוסף שקיות מים 125 מ"ל כל אחת ; על פיהם מרכיב משתמש את הפתרון המתאים לו בהתאם לכמות האנשים ומשך הזמן הנדרש ממנו להבטחת קיומם.
בין המשתמשים במוצר נמנים צה"ל ומשרד הביטחון, קופת חולים כללית, מכון ויצמן, חברת יורופקאר, הגנים הבהאים, בתי חולים ורבים נוספים.
אל תמתין למחסור, הערך לעיתות חרום מבעוד מועד ורכוש לך, למשפחתך או לעובדיך ערכות חרום לכל פגע.

מידע על מוצרים:

עמדות פריקה לנשק
ערכות הישרדות
נועם אורים תעשיות בע"מ

רכישה ישירה

מוצרים חיוניים לשעת חרום
פנסים ותאורה
ערכות עזרה ראשונה
ערכות מזון ומים בלבד
ערכות משולבות
מטענים סולאריים לטלפון

מידע מקצועי

היערכות למצבי חירום

בימים אלו אנו מקבלים מפיקוד העורף חוברת היערכות למצבי חרום. החוברת פונה למרבית המשפחות בארץ המיוחדת שלנו ומתארת את מה שעלול להתרחש בכל רגע באזורנו… המשך לקרוא

היערכות לשעת חירום בקרב בעלי עסקים קטנים

חשוב כי כל בעל עסק קטן ייערך מראש למצבי חירום וכך יוכל למנוע את התמוטטות העסק בשעת חירום. היערכות מוקדמת לשעת חירום מאפשרת לבעל העסק להיות בשליטה ברגע האמת… המשך לקרוא

פוטנציאל פגיעת רקטות

רקטות קסאם הן רקטות פשוטות ביחס לרקטות אחרות. מדינת ישראל פועלת באופן מאסיבי ומשקיעה תקציבים ומאמצים רבים עבור ציוד לשעת חירום על מנת להבטיח את שלומם של התושבים… המשך לקרוא

סבילות עסקית

כיום, על חברות להגיב במהירות וביעילות אל שינויים, יש צורך להתאים את הפעילות העסקית אל שינויים פנימיים או שינויים חיצוניים, מבלי שהדבר יפגע בפעילות העסקית – אלמנט זה, קיבל את המינוח החדש, הנקרא "סבילות עסקית"… המשך לקרוא

זמינים גם בוואטסאפ